(1.6-Map)Fy_pool_day İndir (Cs 1.6)

fy pool day

pool day

Sevgili Counter Strike severler, fy_pool_day haritası iceworld16 haritasından sonra en çok beğenilen haritadır. Fy_pool_day mapının bu kadar popüler olmasını sağlayan sanırım oyundaki silahların iceworld16 daki gibi yerde olması ve alışveriş yani silah alma bölümünün tam ortada olması büyük etken. Ayrıca harita ortasında havuz olması ve havuzun içinde el bombalarının olması oyunu daha bi zevkli hale getiriyor.

Haritayı analiz edelim: 4 tane karşıya geçiş yönü mevcut. Bu yönlerden 2sinde bloklar varken diğer 2si direk karşıyı görüyor. Ayrıca bu haritada pompalı colt keleş ve özellikle yarı otomatik makinalı dürbünlü tüfekler çok etkili silahlardır. Bunun nedeni ise silah mermilerinin duvarları rahatlıkla delip geçebilmesidir. Bu haritada bombayı alan avantaj sağlamış gibi gözüksede server kalabalık değilse avantajı diğer takım rahatlıkla geri alabilir. Bu yüzden iceworld16 haritasından ayrılır. Fakat bu haritada rush yapmak gerekir. Hem zevkli olur hemde düşmanı daha iyi etkisiz hale getirebilirsiniz. Özellikle rush yaparken pompalı yada colt kullanmak yararınıza olacaktır. Bunun dışında harita eğlenceye birebirdir.

fy_pool_day map download linkleri:

Fy_pool_day indir – hotfile

Rar pass: www.csfrag.net

Roul

Site sadece hobi amaçlıdır. O yüzden eğlenmeye bakalım :)

Sevebilirsin...

1 Yanıt

  1. aydin akkus diyor ki:

    fy_pool_day gibi silahları yerden almalı bölüm yaptım fakat (B) tusunu kapatamıyorum yani silah menusunu kapatamıyorum sadece yerden almak için nasıl bir ayar yapmam gerekiyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir